Zaznacz stronę
Już teraz zgłoś swój udział w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów fryzjerskich na świecie!

W świecie Wella trendy są ponadczasowe. I nawet, gdy ulegają zmianom, te najlepsze powracają i tworzą nowe wartości oraz inspiracje. Wyrażają istotę piękna kreowaną przez artystów, a nie przez globalne domy mody czy ich marki. To społeczność fryzjerów tworzy ścieżki, którymi inni chcą podążąć – z właściwym sobie wyczuciem estetyki i miłością do innych.
Konkurs Trend Vision National Award 2022 jest świętem tego, co piękne, pomysłowe i przepełnione akceptacją dla dokonań oraz fantazji innych. Dołącz do grona uczestników tej imprezy i zaprezentuj światu swój talent!

Już teraz zgłoś swój udział w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów fryzjerskich na świecie!

Zawsze idziemy w stronę horyzontu, za którym kryją się nowe wyzwania oraz kreatywne pomysły na ukazanie piękna w jego pełnej krasie!

 

Wierzymy, że na piękno każdego looku składa się wiele elementów – od stylizacji włosów po paznokcie. W konkursie National Trend Vision Award nie pomijamy żadnego z tych aspektów. Jury ocenia więc zarówno w kategoriach fryzjerskich, jak i – tak jak w ubiegłym roku – kunszt artystów manicure w kategorii Nail Artist. Prezentujemy również nową kategorię – Craft Artist by Londa Professional!


Piękno jest naturalne, delikatne – jak poranne letnie słońce rozpraszające się na kosmykach zdrowych włosów.

 

W konkursie National Trend Vision Award 2022 szukamy fryzur, które podkreślają naturalną urodę i walory modelek. Poszukujemy stylizacji, które za sprawą talentu fryzjerów, są w stanie uchwycić ulotną naturę piękna.


Doceniamy ambicję każdego z uczestników i wyrazem tego jest rozszerzenie jednej z najpopularniejszych kategorii konkursowych!

 

W tegorocznej edycji National Trend Vision Award będziemy punktować ambicje specjalistów koloryzacji, dążących do osiągnięcia idealnego blondu. Pokaż nam swój kunszt w tworzeniu zróżnicowanych, naturalnych i pełnych zdrowego blasku rozjaśnień – zgodnych w wartościami National Trend Vision Award!


W konkursie nie zapominamy o mężczyznach. Szukamy inspirujących kreacji z dziedziny groomingu i barberstwa.

 

Fryzjerstwo męskie rządzi się swoimi prawami – ma podkreślać siłę i elegancję, nowoczesność i poszanowanie tradycji. Pokaż nam, czy sprostasz temu zadaniu!


Wspieramy wiarę w siebie i swoje umiejętności, odwagę i chęć do eksperymentowania. Cenimy pewność ręki.

 

Rzemieślnicza precyzja sprawia, że każde dzieło sztuki fryzjerskiej zyskuje perfekcyjne wykończenie. Bez względu na to, jaki końcowy efekt chcesz osiągnąć, jeśli nadasz stylizacji finalny, idealny charakter, będzie ona idealna!

W tegorocznej edycji konkursu National Trend Vision Award rozpatrywane będą prace aż w 8 kategoriach. Kliknij na logo kategorii, w której chcesz rywalizować i dowiedz się więcej.

W tegorocznej edycji konkursu National Trend Vision Award rozpatrywane będą prace aż w 8 kategoriach. Kliknij na logo kategorii, w której chcesz rywalizować i dowiedz się więcej.

W jury National Trend Vision Award zasiadają najlepsi artyści, specjaliści i mentorzy sztuki stylizacji włosów i paznokci. To także eksperci od niezwykłych metamorfoz.

Małgorzata Babicz

Agnieszka Płusa

James Earnshaw

Tomasz Górecki

Małgorzata Babicz

Siłą napędową jej filozofii jest przekraczanie granic fryzjerstwa. Traktuje je jako nieskończoną drogę do samorealizacji i kreatywności.

Uważana jest za czołową polską stylistkę i instruktora fryzjerstwa. Właściciel/dyrektor artystyczny/edukator w Akademii Babicz. Małgorzata Babicz jest jedyną w Polsce członkinią międzynarodowego, elitarnego klubu Altenativ Hair Show z siedzibą w Londynie. W ramach tego członkostwa stworzyła 4 pokazy alternatywne, które zostały zaprezentowane z wielkim sukcesem na gali w Wiedniu oraz na wielkiej gali Alternativ Hair Show w Royal Albert Hall. Małgorzata Babicz pełni również funkcję dyrektora artystycznego studia Wella oraz wspiera markę Sebastian Professional jako jej ambasador.

Agnieszka Płusa

O sobie mówi, że fryzjerem została przez przypadek, ale też doskonale się w tym zawodzie odnalazła. Kocha ludzi, uwielbia ich poznawać, prowadzić z nimi długie, mniej lub bardziej poważne rozmowy i żartować, jednocześnie dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem. Jest wulkanem pozytywnej energii i zaraża uśmiechem. Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z kosmetykami z portfolio Wella, a jej serce skradły przede wszystkim produkty marki NIOXIN. Skutecznie przekonuje swoje klientki do tego, żeby pielęgnację włosów zaczynały od zadbania o skórę głowy, i że NIOXIN – którego jest oddaną ambasadorką – nie ma sobie równych. Jej Zakład Fryzjerski przy ul. Duchnickiej 3 w Warszawie to miejsce wyjątkowe – tu pracuje, szkoli, inspiruje, tworzy nowoczesne i naturalne fryzury oraz dba o włosy swoich klientek i klientów.

James Earnshaw

Jeden z najbardziej ekscytujących i oryginalnych stylistów fryzur w Wielkiej Brytanii. Globalny Ambasador marki Shinefinity i Ambasador Wella Professionals w UK. Od młodości zafascynowany fryzjerstwem – jak wspomina w wywiadach, już wieku 15 lat wiedział, że stylizacja włosów jest jego marzeniem. W wieku 24 lat miał już renomę i pracował jako dyrektor kreatywny – prowadził szkolenia, współtworzył sesje zdjęciowe i przyjmował w salonie. James jest finalistą konkursu National Trend Vision Award w Wielkiej Brytanii, Fryzjerem Roku 2019/2020 BHA Midlands i zdobywcą nagrody One Shot. Wyróżnia go ogromny talent w połączeniu z niesamowitym wyczuciem estetyki i kreatywnością.

Tomasz Górecki

Fryzjer z ponad 19-letnim doświadczeniem, właściciel salonu Frizz Me. Znany z kultowego już hasła „Fryzura bez kasku”, które idealnie odzwierciedla jego styl pracy zarówno w salonie, jak i na planach sesji zdjęciowych czy reklam. Ceniony przez swoich klientów za holistyczne podejście do tematu stylizacji włosów, dbałość o każdy detal i doskonałe wyczucie stylistyki. Doceniany przez polskie gwiazdy za swoje umiejętności pracy w każdych warunkach, bezpretensjonalność i niełatwą do opanowania sztukę rozładowywania napięcia, kiedy się ono zenitu. Stale rozwija swoje umiejętności i czerpie inspiracje z najnowszych trendów, które świetnie wkomponowuje w codzienne życie. Ambasador Wella Professionals.

Poznaj jurorów kategorii lokalnej
– Craft Artist by Londa Professional!

Damian Koba

Bert Kietzerow

Damian Koba

Stylista fryzur, fryzjer takich gwiazd, jak m.in. Doda, Patricia Kazadi, Marina, Roxie Węgiel. Miłośnik nowoczesności i innowacyjności w tworzeniu looków stylizacyjnych włosów. Damian zajmuje się fryzjerstwem od 15. roku życia. Od zawsze włosy, stylizacje, moda i piękno to nieodłączne sfery jego codzienności.
W bardzo szybkim czasie trafił do branży beauty oraz produkcji telewizyjnych, gdzie poznał wiele dużych nazwisk showbiznesu, z którymi rozpoczął regularną współpracę. Damian poprzez swoją otwartość, ekspresję i stale buzującą energię jest osobą, przy której typowa wizyta w salonie fryzjerskim zmieni się w świetnie spędzony czas – pełne uśmiechu spotkanie towarzyskie. Jednym słowem: praca z klientkami i wydobywanie z nich piękna to jego pasja. Damian był również zwycięzcą prestiżowego plebiscytu, w którym wygrał nagrodę „Fryzjer Roku 2021″. „A hairstylist is a person that touches more hearts than hair” – to zdecydowanie najtrafniejszy opis takiej osoby, jaką jest Damian Koba Hair.

Bert Kietzerow

Ponad 20 lat doświadczenia w branży i niewyczerpane poczucie pasji, którą – jak sam przyznaje – uwielbia dzielić się z innymi. Uważa, że zarówno pokazy mody, kolorowe czasopisma, ale też życie na ulicy mogą być doskonałymi źródłami inspiracji. Pracował jako stylista fryzur dla międzynarodowych magazynów modowych, takich jak „Harper’s Bazaar” czy „Purple Magazine”. Swoim kunsztem fryzjerskim wzbogacał prestiżowe pokazy Valentino Couture, Ellie Saab, Givenchy oraz wielu innych topowych marek i domów mody. Współpracował podczas sesji zdjęciowych ze światowymi gwiazdami showbiznesu, m.in. z piosenkarką Billie Eilish oraz topmodelkami Iriną Shayk oraz Bar Refa’eli. Bert Kietzerow obecnie pełni funkcję Dyrektora Artystycznego marki Londa & Kadus Professional.

Poznaj jury ekspertów oceniający prace zgłoszone w kategorii Nail Artist w konkursie National Trend Vision Award 2022!

Danka Błotna

Victoria Kolodiy

Danka Błotna

Ekspertka i Edukatorka marki OPI. Trenerka wszystkich technik stylizacji paznokci.
Laureatka Mistrzostw Nailympia London w kategorii Salon Manicure i organizatorka największych mistrzostw Nails Olympic International w Europie!
Stylizacja paznokci to jej pasja oraz zawód od 20 lat. Idealny manicure dla niej to perfekcja wykonania przy jednoczesnej dbałości o kondycję naturalnych paznokci.
Autorka artykułów do branżowych magazynów tj. „Akademia Paznokcia”, „Beauty Forum”, „Paznokcie”. Juror klasy międzynarodowej.

Victoria Kolodiy

Założycielka i dyrektorka kreatywna sieci MVK, znanego w całej Europie salonu stylizacji paznokci. W ciągu 10 lat prowadzenia swojej działalności Victoria rozwijała sieć salonów i dziś są one reprezentowane przez 3 lokalizacje w Europie – w Kijowie, Krakowie i Wiedniu.
Ekspertka branży manicure z ponad 15-letnim doświadczeniem; artystka paznokci celebrytów, jurorka mistrzostw stylizacji paznokci, członkini INJA. W 2019 roku Victoria była uczestniczką grupy kreatywnej zajmującej się kreowaniem globalnych trendów. Związana z marką OPI.

Zobacz, jakie nagrody czekają 
na finalistów konkursu!

kategorie fryzjerskie

Budżet o wartości 5000 PLN brutto (z VAT) na szkolenie w dowolnie wybranej akademii fryzjerskiej lub sprzęt fryzjerski Wella. Technik/Tondeo.
Budżet o wartości 3000 PLN brutto (z VAT) na szkolenie z oferty Studia Wella lub sprzęt fryzjerski Wella Technik/Tondeo.

Budżet o wartości 2000 PLN brutto (z VAT) na szkolenie z oferty Studia Wella lub sprzęt fryzjerski Wella. Technik/Tondeo.

kategoria nail artist

Dla stylisty paznokci / kosmetologa: budżet o wartości 5000 PLN brutto (z VAT) na produkty, sprzęty, szkolenia OPI.

Dla stylisty paznokci/kosmetologa: budżet o wartości 3000 PLN brutto (z VAT) na produkty, sprzęty, szkolenia OPI

Dla stylisty paznokci/kosmetologa: budżet o wartości 2000 PLN brutto (z VAT) na produkty, sprzęty, szkolenia OPI

* Zdobywcy I miejsca w każdej kategorii zostaną zgłoszeni do konkursu międzynarodowego. Zwycięzcy konkursu międzynarodowego wezmą udział w evencie Destination. Kategoria konkursowa Craft Artist by Londa Professional ma wyłącznie finał lokalny.

23 XI 2022 r.

START
KONKURSU

8 II 2023 r.

KONIEC publikacji prac na Instagramie

15 II 2023 r.

OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW KONKURSU

1. Zapoznaj się z regulaminem i wybierz kategorię
2. Zrób zdjęcie finalnej stylizacji
3. Opublikuj zdjęcie na swoim Instagramie z odpowiednimi hasztagami i oznaczeniem konta

Hashtagi i oznaczenia kategorii:

Color Artist: #NTVA_ColorArtist; #NTVA2022_Color_polska; @wellahair_pl
Craft Artist: #NTVA_CraftArtist; #NTVA2022_Craft_polska; @wellahair_pl
Men’s Hair: #NTVA_Menshair; #menshair; #NTVA2022_men_polska; @wellahair_pl
Editorial Look: #NTVA_Editoriallook; #NTVA2022_editorial_polska; @wellahair_pl
Natural Texture Artist: #NTVA_NaturalTextureArtist; #NTVA2022_NaturalTextureArtist_polska; @wellahair_pl
Color Specialist: #NTVA_ColorSpecialist;#NTVA2022_ColorSpecialist_polska; @wellahair_pl
Nail Artist: #NTVA_NailArtist; #NTVA2022_NailArtist_polska; @opi.poland
Craft Artist by Londa Professional: #NTVA_CraftArtistLonda; #NTVA_CraftArtistLonda_polska; @londa_professional_polska

Poznaj laureatów konkursu National Trend Vision Award z ubiegłych lat. Zobacz, czym zaskoczyli i urzekli jury. Pamiętaj, że oryginalność jest najważniejsza!

wszystko
2021
2020
2019
2017
2016
2015
2013
Zapoznaj się z regulaminem i zgłoś się do rywalizacji na kreatywność ze stylistami z całego świata!

Copyright (c) 2022, COTY INC. All Trademarks Managed. All Rights Reserved
Agencja Kreatywna You Know dla Wella.