Zaznacz stronę

Warning: array_filter() expects parameter 1 to be array, null given in /wp-content/plugins/the-grid/includes/source-type/post-type.class.php on line 577
Już teraz zgłoś swój udział w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów fryzjerskich na świecie!

W świecie Wella trendy są ponadczasowe. I nawet, gdy ulegają zmianom, te najlepsze powracają i tworzą nowe wartości oraz inspiracje. Wyrażają istotę piękna kreowaną przez artystów, a nie przez globalne domy mody czy ich marki. To społeczność fryzjerów tworzy ścieżki, którymi inni chcą podążąć – z właściwym sobie wyczuciem estetyki i miłością do innych.
Konkurs Trend Vision National Award 2022 jest świętem tego, co piękne, pomysłowe i przepełnione akceptacją dla dokonań oraz fantazji innych. Dołącz do grona uczestników tej imprezy i zaprezentuj światu swój talent!

Już teraz zgłoś swój udział w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów fryzjerskich na świecie!

Zawsze idziemy w stronę horyzontu, za którym kryją się nowe wyzwania oraz kreatywne pomysły na ukazanie piękna w jego pełnej krasie!

 

Wierzymy, że na piękno każdego looku składa się wiele elementów – od stylizacji włosów po paznokcie. W konkursie National Trend Vision Award nie pomijamy żadnego z tych aspektów. Jury ocenia więc zarówno w kategoriach fryzjerskich, jak i – tak jak w ubiegłym roku – kunszt artystów manicure w kategorii Nail Artist.


Piękno jest naturalne, delikatne – jak poranne letnie słońce rozpraszające się na kosmykach zdrowych włosów.

 

W konkursie National Trend Vision Award 2022 szukamy fryzur, które podkreślają naturalną urodę i walory modelek. Poszukujemy stylizacji, które za sprawą talentu fryzjerów, są w stanie uchwycić ulotną naturę piękna.


Doceniamy ambicję każdego z uczestników i wyrazem tego jest rozszerzenie jednej z najpopularniejszych kategorii konkursowych!

 

W tegorocznej edycji National Trend Vision Award będziemy punktować ambicje specjalistów koloryzacji, dążących do osiągnięcia idealnego blondu. Pokaż nam swój kunszt w tworzeniu zróżnicowanych, naturalnych i pełnych zdrowego blasku rozjaśnień – zgodnych w wartościami National Trend Vision Award!


W konkursie nie zapominamy o mężczyznach. Szukamy inspirujących kreacji z dziedziny groomingu i barberstwa.

 

Fryzjerstwo męskie rządzi się swoimi prawami – ma podkreślać siłę i elegancję, nowoczesność i poszanowanie tradycji. Pokaż nam, czy sprostasz temu zadaniu!


Wspieramy wiarę w siebie i swoje umiejętności, odwagę i chęć do eksperymentowania. Cenimy pewność ręki.

 

Rzemieślnicza precyzja sprawia, że każde dzieło sztuki fryzjerskiej zyskuje perfekcyjne wykończenie. Bez względu na to, jaki końcowy efekt chcesz osiągnąć, jeśli nadasz stylizacji finalny, idealny charakter, będzie ona idealna!

W tegorocznej edycji konkursu National Trend Vision Award rozpatrywane będą prace aż w 7 kategoriach. Kliknij na logo kategorii, w której chcesz rywalizować i dowiedz się więcej.

W tegorocznej edycji konkursu National Trend Vision Award rozpatrywane będą prace aż w 7 kategoriach. Kliknij na logo kategorii, w której chcesz rywalizować i dowiedz się więcej.

W jury National Trend Vision Award zasiadają najlepsi artyści, specjaliści i mentorzy sztuki stylizacji włosów i paznokci. To także eksperci od niezwykłych metamorfoz.

Agnieszka Płusa

James Earnshaw

Tomasz Górecki

Agnieszka Płusa

O sobie mówi, że fryzjerem została przez przypadek, ale też doskonale się w tym zawodzie odnalazła. Kocha ludzi, uwielbia ich poznawać, prowadzić z nimi długie, mniej lub bardziej poważne rozmowy i żartować, jednocześnie dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem. Jest wulkanem pozytywnej energii i zaraża uśmiechem. Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z kosmetykami z portfolio Wella, a jej serce skradły przede wszystkim produkty marki NIOXIN. Skutecznie przekonuje swoje klientki do tego, żeby pielęgnację włosów zaczynały od zadbania o skórę głowy, i że NIOXIN – którego jest oddaną ambasadorką – nie ma sobie równych. Jej Zakład Fryzjerski przy ul. Duchnickiej 3 w Warszawie to miejsce wyjątkowe – tu pracuje, szkoli, inspiruje, tworzy nowoczesne i naturalne fryzury oraz dba o włosy swoich klientek i klientów.

James Earnshaw

Jeden z najbardziej ekscytujących i oryginalnych stylistów fryzur w Wielkiej Brytanii. Globalny Ambasador marki Shinefinity i Ambasador Wella Professionals w UK. Od młodości zafascynowany fryzjerstwem – jak wspomina w wywiadach, już wieku 15 lat wiedział, że stylizacja włosów jest jego marzeniem. W wieku 24 lat miał już renomę i pracował jako dyrektor kreatywny – prowadził szkolenia, współtworzył sesje zdjęciowe i przyjmował w salonie. James jest finalistą konkursu National Trend Vision Award w Wielkiej Brytanii, Fryzjerem Roku 2019/2020 BHA Midlands i zdobywcą nagrody One Shot. Wyróżnia go ogromny talent w połączeniu z niesamowitym wyczuciem estetyki i kreatywnością.

Tomasz Górecki

Fryzjer z ponad 19-letnim doświadczeniem, właściciel salonu Frizz Me. Znany z kultowego już hasła „Fryzura bez kasku”, które idealnie odzwierciedla jego styl pracy zarówno w salonie, jak i na planach sesji zdjęciowych czy reklam. Ceniony przez swoich klientów za holistyczne podejście do tematu stylizacji włosów, dbałość o każdy detal i doskonałe wyczucie stylistyki. Doceniany przez polskie gwiazdy za swoje umiejętności pracy w każdych warunkach, bezpretensjonalność i niełatwą do opanowania sztukę rozładowywania napięcia, kiedy się ono zenitu. Stale rozwija swoje umiejętności i czerpie inspiracje z najnowszych trendów, które świetnie wkomponowuje w codzienne życie. Ambasador Wella Professionals.

Poznaj jury ekspertów oceniający prace zgłoszone w kategorii Nail Artist w konkursie National Trend Vision Award 2022!

Danka Błotna

Victoria Kolodiy

Danka Błotna

Ekspertka i Edukatorka marki OPI. Trenerka wszystkich technik stylizacji paznokci.
Laureatka Mistrzostw Nailympia London w kategorii Salon Manicure i organizatorka największych mistrzostw Nails Olympic International w Europie!
Stylizacja paznokci to jej pasja oraz zawód od 20 lat. Idealny manicure dla niej to perfekcja wykonania przy jednoczesnej dbałości o kondycję naturalnych paznokci.

Victoria Kolodiy

Założycielka i dyrektorka kreatywna sieci MVK, znanego w całej Europie salonu stylizacji paznokci. W ciągu 10 lat prowadzenia swojej działalności Victoria rozwijała sieć salonów i dziś są one reprezentowane przez 3 lokalizacje w Europie – w Kijowie, Krakowie i Wiedniu.
Ekspertka branży manicure z ponad 15-letnim doświadczeniem; artystka paznokci celebrytów, jurorka mistrzostw stylizacji paznokci, członkini INJA. W 2019 roku Victoria była uczestniczką grupy kreatywnej zajmującej się kreowaniem globalnych trendów. Związana z marką OPI.

Zobacz, jakie nagrody czekają 
na finalistów konkursu!

kategorie fryzjerskie

Budżet o wartości 5000 PLN brutto (z VAT) na szkolenie w dowolnie wybranej akademii fryzjerskiej lub sprzęt fryzjerski Wella. Technik/Tondeo.
Budżet o wartości 3000 PLN brutto (z VAT) na szkolenie z oferty Studia Wella lub sprzęt fryzjerski Wella Technik/Tondeo.

Budżet o wartości 2000 PLN brutto (z VAT) na szkolenie z oferty Studia Wella lub sprzęt fryzjerski Wella. Technik/Tondeo.

kategoria nail artist

Dla stylisty paznokci / kosmetologa: budżet o wartości 5000 PLN brutto (z VAT) na produkty, sprzęty, szkolenia OPI.

Dla stylisty paznokci/kosmetologa: budżet o wartości 3000 PLN brutto (z VAT) na produkty, sprzęty, szkolenia OPI

Dla stylisty paznokci/kosmetologa: budżet o wartości 2000 PLN brutto (z VAT) na produkty, sprzęty, szkolenia OPI

* Zdobywcy I miejsca w każdej kategorii zostaną zgłoszeni do konkursu międzynarodowego. Zwycięzcy konkursu międzynarodowego wezmą udział w evencie Destination.

23 XI 2022 r.

START
KONKURSU

8 II 2023 r.

KONIEC publikacji prac na Instagramie

15 II 2023 r.

OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCÓW KONKURSU

1. Zgłoś swój udział, zapoznaj się z regulaminem, wybierz kategorię
2. Zrób zdjęcie finalnej stylizacji
3. Opublikuj zdjęcia z hasztagiem
i oznacz konto

Hashtagi i oznaczenia kategorii:

Color Artist: #NTVA_ColorArtist; #NTVA2022_Color_polska; @wellahair_pl
Craft Artist: #NTVA_CraftArtist; #NTVA2022_Craft_polska; @wellahair_pl
Men’s Hair: #NTVA_Menshair; #menshair; #NTVA2022_men_polska; @wellahair_pl
Editorial Look: #NTVA_Editoriallook; #NTVA2022_editorial_polska; @wellahair_pl
Natural Texture Artist: #NTVA_NaturalTextureArtist; #NTVA2022_NaturalTextureArtist_polska; @wellahair_pl
Color Specialist: #NTVA_ColorSpecialist;#NTVA2022_ColorSpecialist_polska; @wellahair_pl
Nail Artist: #NTVA_NailArtist; #NTVA2022_NailArtist_polska; @opi.poland

Poznaj laureatów konkursu National Trend Vision Award z ubiegłych lat. Zobacz, czym zaskoczyli i urzekli jury. Pamiętaj, że oryginalność jest najważniejsza!

wszystko
2022
2021
2020
2019
2017
2016
2015
2013
Zapoznaj się z regulaminem i zgłoś się do rywalizacji na kreatywność ze stylistami z całego świata!

Copyright (c) 2022, COTY INC. All Trademarks Managed. All Rights Reserved
Agencja Kreatywna You Know dla Wella.